Ambulans Helikopter

AMBULANS HELİKOPTER KİRALAMA

Türkiye ve yurtdışında Havacılık anlamında birçok faaliyet gösteren Şirketimiz aynı zamanda hasta naklinde 7/24 hava ambulans helikopter hizmeti vermektedir.Ambulans helikopterlerimizde sağlığın herşeyin başında geldiğini ve sağlık söz konusu olduğunda saniyelerin bile önem taşıdığının bilincinde olan hava sağlık ekibimiz (doktor ve hemşire) nezaretinde siz değerli müşterimizin nerede olduğu gözetmeksizin Hava ambulansı ihtiyacınıza anında cevap vermekte ve sizlere hakettiğiniz konfor ve emniyeti dünya standartlarında sunmaktayız.

Anında Ambulans Helikopter temin edebiliriz.

Uygun Fiyat ve Kaliteli hizmet için Lütfen Arayınız.

+90 532 523 55 18

ACİL AMBULANS HELİKOPTER

ANGORA HAVACILIK AMBULANS HELİKOPTER HİZMETİ

Firmamız dünyanın her yerindeki hastalar için Hava Ambulans Servisini Ambulans helikopterleriyle vermektedir.
Dünyanın neresinde olursa olsun herhangi bir tıbbi gereklilik durumunda hava nakil yapılacaksa biz ambulans helikopterlerimizle yardımcı olmak için buradayız. Biz hastanın, kalkış ve varış şehirlerinde; kara taşımacılığı,  ambulans uçak taşımacılığı ve profesyonel sağlık ekipleriyle refagat ettirip tıbbi transferin her detayını planlayıp,denetleyerek 7/24 ayakta samimi ve tecrübeli uçuş koordinatörlerimizle güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Uzman sağlık personeli, tecrübeli pilotlar, sertifikalı helikopter materyalleri, tüm yetki belgeleri kaidelerine uyulmakta olan son teknoloji ile donatılmış ambulans helikopterlerimiz ile Ankara’dan tüm dünyaya hizmet vermekteyiz.

Ambulans helikopter uçuşları hakkında ek bilgi almak için lütfen +905325235518 nolu telefon numaramızdan arayabilirsiniz.

ANGORA JET HAVACILIK AMBULANS HELİKOPTER HİZMETLERİ

melihelifgonulAmbulans Helikopter