Hakkımızda

Angora Jet Havacılık A.Ş.

Angora Jet Havacılık A.Ş 2017 yılında Sayın; Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir GÖNÜL tarafından kurulmuş olup, havacılık sektöründe hizmet vermeye  başlamıştır. Şirketimizin amacı; Ülkemizde gelişmekte olan sivil havacılığı insanlara tanıtmak ve sevdirmektir. Logomuz; Havacılıkta Güven,Azim,Tutku ve Özgürlüğü renkleriyle temsil eder. Havacılığa açılan kapının simgesidir. Güvenlik ve emniyet sistemlerini en önemli unsur olarak baz alan ve her kademede eksiksiz kullanmaya özen ve itina gösteren Angora Jet Havacılık, sürekli gelişen havacılık standartlarına hizmet kalitesinden ödün vermeden uyum sağlamayı temel ilkelerinden biri olarak kabul etmiştir.  Angora Jet Havacılık, kabiliyetlerini ve kapasitesini artırarak, yurt içi ve yurt dışında da bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet verir hale gelmeyi planlamakta ve müşteri memnuniyeti yaratan bir havacılık şirketi olma kararlılığı ile ilerlemektedir. Angora Jet Havacılık, uzun süren deneyim, birikim ve ileriye dönük atılımların bir araya getirilmesi hedefi ile kurulmuş havacılık sektöründe istikrarla gelişen kurumsal bir şirkettir.

Misyonumuz

İlerlediği yolda dürüstlüğünden, çalışma disiplininden, insan kaynaklarına ve gelişimine verdiği önemden taviz vermeden; yaratıcı çözümler ve sürdürülebilir değerler oluşturmak için en yetkin en tecrübeli çalışanlarıyla güvenilir, rekabetçi, mükemmel ve verimli değerler ortaya çıkarmaktır.

Vizyonumuz

Kalitede, hizmette, kaynakları geliştirmede, insan ilişkilerine verdiğimiz önemde daima “en iyi” olmak vazgeçilmezimizdir.

melihelifgonulHakkımızda